RN73H2ETTD3922B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3922B50
JLCPCB Part #
C4024975
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS