RN73H2ETTD3920B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3920B25
JLCPCB Part #
C3995853
Description
250mW 392Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS