RN73H2ETTD3902F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3902F100
JLCPCB Part #
C4271545
Description
250mW 39kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS