RN73H2ETTD3901F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3901F100
JLCPCB Part #
C3943667
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS