RN73H2ETTD3900F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3900F50
JLCPCB Part #
C4041753
Description
250mW 390Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS