RN73H2ETTD3900D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3900D25
JLCPCB Part #
C3999114
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS