RN73H2ETTD38R8B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD38R8B25
JLCPCB Part #
C4179857
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS