RN73H2ETTD38R3F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD38R3F50
JLCPCB Part #
C3920824
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS