RN73H2ETTD3882F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3882F25
JLCPCB Part #
C4182926
Description
250mW 38.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS