RN73H2ETTD3881B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3881B25
JLCPCB Part #
C4197847
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.88kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS