RN73H2ETTD3830C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3830C10
JLCPCB Part #
C4172551
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS