RN73H2ETTD3830B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3830B10
JLCPCB Part #
C4111785
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS