RN73H2ETTD3830A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3830A10
JLCPCB Part #
C4282163
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS