RN73H2ETTD3792B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3792B10
JLCPCB Part #
C4259970
Description
250mW 37.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS