RN73H2ETTD3742D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3742D10
JLCPCB Part #
C4320288
Description
250mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS