RN73H2ETTD3740F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3740F50
JLCPCB Part #
C4208993
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS