RN73H2ETTD3703F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3703F25
JLCPCB Part #
C4332047
Description
250mW 370kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS