RN73H2ETTD3702C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3702C10
JLCPCB Part #
C4206403
Description
250mW 37kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS