RN73H2ETTD3701B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3701B50
JLCPCB Part #
C4181345
Description
250mW 3.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS