RN73H2ETTD3700C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3700C25
JLCPCB Part #
C4317884
Package
1210
Description
250mW 370Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS