RN73H2ETTD3700B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3700B50
JLCPCB Part #
C3939749
Description
250mW 370Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS