RN73H2ETTD36R5F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD36R5F50
JLCPCB Part #
C4057142
Description
250mW 36.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS