RN73H2ETTD36R0F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD36R0F25
JLCPCB Part #
C4084961
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS