RN73H2ETTD3650B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3650B10
JLCPCB Part #
C4209907
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS