RN73H2ETTD3613F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3613F25
JLCPCB Part #
C3970690
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS