RN73H2ETTD3613D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3613D25
JLCPCB Part #
C4054665
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS