RN73H2ETTD3613B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3613B50
JLCPCB Part #
C3935889
Description
250mW 361kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS