RN73H2ETTD3611F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3611F25
JLCPCB Part #
C4120491
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.61kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS