RN73H2ETTD3610F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3610F10
JLCPCB Part #
C4182139
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS