RN73H2ETTD3601C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3601C50
JLCPCB Part #
C4330259
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS