RN73H2ETTD35R7F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD35R7F25
JLCPCB Part #
C4311728
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS