RN73H2ETTD35R7C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD35R7C50
JLCPCB Part #
C4303969
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS