RN73H2ETTD35R2F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD35R2F50
JLCPCB Part #
C4357270
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS