RN73H2ETTD3572B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3572B50
JLCPCB Part #
C4145647
Package
1210
Description
250mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS