RN73H2ETTD3521D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3521D50
JLCPCB Part #
C4346599
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.52kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS