RN73H2ETTD3521D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3521D25
JLCPCB Part #
C3994261
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.52kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS