RN73H2ETTD3521C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3521C50
JLCPCB Part #
C4327397
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.52kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS