RN73H2ETTD3521B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3521B10
JLCPCB Part #
C3970633
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.52kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS