RN73H2ETTD3482C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3482C25
JLCPCB Part #
C4311220
Description
250mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS