RN73H2ETTD3481B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3481B25
JLCPCB Part #
C4105255
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS