RN73H2ETTD3442D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3442D50
JLCPCB Part #
C4113629
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS