RN73H2ETTD3442B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3442B50
JLCPCB Part #
C4050687
Description
250mW 34.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS