RN73H2ETTD3403F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3403F10
JLCPCB Part #
C4045006
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS