RN73H2ETTD3401C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3401C25
JLCPCB Part #
C4311238
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS