RN73H2ETTD3400D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3400D25
JLCPCB Part #
C3915700
Description
250mW 340Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS