RN73H2ETTD3400B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3400B10
JLCPCB Part #
C4207909
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS