RN73H2ETTD33R2D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD33R2D100
JLCPCB Part #
C4317212
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS