RN73H2ETTD3363F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3363F50
JLCPCB Part #
C4036758
Description
-55℃~+155℃ 250mW 336kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS