RN73H2ETTD3363B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3363B50
JLCPCB Part #
C4017963
Description
250mW 336kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS