RN73H2ETTD3362D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3362D50
JLCPCB Part #
C3951250
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS